Iomega’dan Yeni Depolama Dizilimi


19 Mayıs 2010 Çarşamba 06:30
Iomega’dan Yeni Depolama Dizilimi

Iomega StorCenter ix12-300r, küçük ve orta boyutta işletmeler için ve aynı zamanda da ayrı bir BT ekibi kurmak zorunda kalmadan genişletilebilme, güvenilirlik ve gelişmiş işlevler gibi özelliklere ihtiyaç duyan çalışma grupları, departmanlar ve farklı bölgelere dağılmış ofisler için ideal raf yapılı veri depolama cihazı olarak öne çıkıyor.

24 TByte’a kadar Çıkabiliyor

250’ye kadar kullanıcıdan oluşan grupları kolaylıkla destekleyen StorCenter ix12-300r Ağ Depolama Dizilimi, 24TByte kapasiteye kadar ağ bağlantılı veri depolamayı 2 raflı (2U) biçimde sunuyor. StorCenter ix 12-300r ayrıntılı konfigürasyona ve ağ oluşturma özelliklerine sahip (Iomega’dan Medya Ağı Depolaması).

Bu özellikler de genellikle yalnızca daha büyük işletmeler için kullanılan donanımlarda görülüyor. Bu özellikler özellikle işletim dosyaları (NAS) ile blok (SAN) veri depolama, kritik önem taşıyan verilerin diske yedeklenmesi (B2D), Microsoft Hyper-V Server 2008 R2 ve VMware vSphere gibi sanallaştırılmış ortamlarda paylaşımlı veri depolama ve Microsoft Exchange Server 2010 gibi uygulamaya özel veri depolama için ideal.

 

En az 4TB ve 8TB konfügürasyonlarla sunulan ürün 4TB ya da 8TB’den 24 TB’ye kadar farklı kapasite seçenekleri ile dört sürücüye kadar genişletilebiliyor.

Yeni StorCenter ix12-300r EMC LifeLine  yazılımı, tamamen gelişmiş Linux işletim ortamını ve verileri koruma altına alan bir dizi uygulamayı içeriyor ve basit bir veri depolamanın çok ötesinde performans göstererek önem taşıyan görevleri yerine getiriyor (Dijital İçerikleri TV Ekranına Taşıyın).

EMC LifeLine yazılımı Windows-, Mac-, Linux-, ve UNIX- tabanlı bilgisayarları karşılıklı platformlar olarak desteklemek için tasarlandı. VMWare vSphere, Microsoft Hyper-V ve Citrix XenServer gibi sanallaştırılmış ortamlar için HCL sertifikasına da sahip.

::Evinize depolama cihazı kullanmayı düşünüyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Iomega’dan Yeni Depolama Dizilimi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Iomega’dan Yeni Depolama Dizilimi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Iomega’dan Yeni Depolama Dizilimi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme
  2. 2 Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk
  3. 3 Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor! Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı! Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı!
  5. 5 Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk... Vivo X50 Pro elimizde! Türkiye'de ilk...
  6. 6 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık! 1 ayda 16 bin liralık kasa topladık!
  7. 7 Online market alışverişi artık çok kolay! Online market alışverişi artık çok kolay!
  8. 8 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri! 11 yaşındaki Kerem'den EBA ve tablet tavsiyeleri!
  9. 9 Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık! Oppo Reno4 inceleme - Tasarıma bayıldık!
  10. 10 Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu? Furkan 10 bin liralık drone'u kırdı! - Neler oldu?