Okunma

iOS 8.1.3’den Memnun Musunuz?


29 Ocak 2015 Perşembe 13:00
iOS 8.1.3’den Memnun Musunuz?

Geçtiğimiz günlerde iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcıları için iOS 8.1.3 güncellemesini yayınlayan Apple, bu güncelleme ile birlikte hem cihazlarında yazılım güncelleme için gerekli alanı azaltırken, hem de Mesajlar ve FaceTime kullanımında Apple kimliği parolasının girilmesini engelleyen hataları ortadan kaldırdı.

:: iOS 8.1.3 Yayınlandı!

Apple, bu güncelleme ile ayrıca iPad kullanıcılarının karşılaştığı çoklu görev hareketlerinin çalışmaması gibi sorunlara da çözüm getirirken, siz okurlarımızdan gelen soruların önemli bir kısmı ise iOS 8.1.3‘ün yüklenmeye değer olup olmadığı yönünde.

Bu soruların yanıtlarının bir araya getirebilmemiz için, iOS 8.1.3 için hazırladığımız özel ankete oy verebilir ve hem iOS 8.1.3 deneyiminizi diğer okurlarımız ile paylaşabilir hem de kullandığınız cihazda en memnun olduğunuz iOS sürümü konusunda bilgi verebilirsiniz.

Ayrıca, henüz iOS 8.1.3‘ü cihazlarına yüklemeyip bekleyen okurlarımız da, sizlerin yanıtları sayesinde iOS 8.1.3′ü cihazlarına yükleyip yüklememe konusunda karar verebilirler.

Gönderdiğiniz cevapları daha sonra sizlere aktaracağız.

  1. 1 Xiaomi Black Shark 2 kutudan çıkıyor! Xiaomi Black Shark 2 kutudan çıkıyor!
  2. 2 MediaMarkt’tan hayatı kolaylaştıran GSM servisleri! MediaMarkt’tan hayatı kolaylaştıran GSM servisleri!
  3. 3 Galaxy S10 Plus'ı Spigen ile zırhladık! Galaxy S10 Plus'ı Spigen ile zırhladık!
  4. 4 Türkçe konuşan akıllı ev asistanı: Arçelik Asista! Türkçe konuşan akıllı ev asistanı: Arçelik Asista!