Okunma

iOS 9 Beta 1 Çıktı! İndir!


08 Haziran 2015 Pazartesi 20:30
iOS 9 Beta 1 Çıktı! İndir!

Apple’ın düzenlemiş olduğu WWDC 15 etkinliği geçtiğimiz dakikalarda sona erdi. Bu etkinliğe damgasını vuran şüphesiz ki iOS 9 oldu. Apple da etkinlik sonra geliştiricileri bekletmemek için iOS 9 Beta 1 sürümünü yayınladı.

iOS 9 Beta 1 İndir

iOS 9 Beta 1 sürümünü indirmek için geliştirici hesabınızın olması ve bu hesapta iPhone veya iPad‘inizin UDID kaydı olması gerekiyor. iOS 9 Beta 1; iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPhone 4s (!), iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus ve iPod touch 5. nesil modellerine yüklenebiliyor.

iOS 9 Beta 1 indirmek için tıklayın.

Geliştirici hesabı olmayanlar için ilerleyen saatlerde iOS 9 Beta 1 IPSW dosyaları muhtemelen yasal olmayan yollardan çeşitli sitelere yüklenecektir. 

:: iOS 9 Beta 1’i yüklediniz mi?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

15 yorum - “iOS 9 Beta 1 Çıktı! İndir!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Yaramaz şimdilik

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Evet geliştirici değilim ama geliştirici hesabı istegim kabul edilmiş İOS 9 ve .Mac os x el capiton yükledim. Fazla bi değişiklik yok pil modu gelmiş ve enerji modu ile daha uzun pil ömrü sunuyor,tango çalışmıyor arama özelliğinde değişiklik var biraz sesli arama yapabiliyorsun, bir uygulamadan diğer uygulamaya gittiğinde operatör bölümünden gelen işaret ile geri dönüş yapıyorum

 3. SDN Okuru dedi ki:

  iOS 8,3 JB NEZAMAN ÇIKACAK NET BİLEN YOKMUU

 4. SDN Okuru dedi ki:

  operatör yazmamış olması problemden mo kaynaklanıyor yoksa öylemi olacak

 5. Can-K. dedi ki:

  @ArdaBrkee

  Bir kaç sorum olacak :

  1.Lisansla birlikte Xcode gibi yazýlýmlarý da mý almýþ oldunuz yoksa daha sonra ayrýca mý satýn aldýnýz ? Yada ben mi yanlýþým ki onlar ü***** />

  2.Swift dýþýndaki dillerde destekleniyormu C – C++ gibi.

 6. scientist dedi ki:

  Geliþtirici olmayan ya da geliþime katký saðlamak dýþýnda kiþilerin beta 1 güncellemesini yüklemesini pek tavsiye etmiyorum. Stabilizasyon konusunda sýkýntýlar mevcut. Þarj tüketimi çok fazla. UDID sýkýntýsý yaþanlar kadar yaþamayanlar da mevcut. Beklemek en iyisi.

 7. SDN Okuru dedi ki:

  güzel olmuş operator ismi yazmıyor sorunlar olcak tabi sonucta beta 1 daha birazda kasmalar var sirinin sesi daha gelmiyor

 8. SDN Okuru dedi ki:

  indirip kuran var mı?

 9. SDN Okuru dedi ki:

  başlığa bak bize emir veriyor. Sen kimsin lan?

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Dakika 1 gol 1 bu ne Hız

 11. SDN Okuru dedi ki:

  ios8.3 jailbreak yapılmış pangu

" iOS 9 Beta 1 Çıktı! İndir! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iOS 9 Beta 1 Çıktı! İndir! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iOS 9 Beta 1 Çıktı! İndir! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "