Okunma

iOS için Dropbox Güncellendi


26 Ağustos 2014 Salı 05:00
iOS için Dropbox Güncellendi

En çok tercih edilen bulut bazlı depolama servislerinden biri olan Dropbox, Google ve Microsoft gibi teknoloji devlerine bu alanda kafa tutabiliyor. Bunu da sıkça yaptığı güncellemeler ve yeniliklerle sürekli hale getiriyor. Son olarak iOS uygulamasını yenileyen Dropbox, en güncel sürümde gelişmiş Word, PowerPoint ve GIF özellikleri sunuyor.

iPhone ve iPad için Dropbox 3.3 güncellemesiyle birlikte, Microsoft Word ve PowerPoint belgelerinin içinde kelime bazlı arama yapabilmek mümkün hale geldi. Özellikle çalışma belgelerini Dropbox’ta saklayan kullanıcılar için hayati önem taşıyan bu özellik ile artık sadece dosya isimlerinde değil, içerdiği tüm metinde de arama yapabileceksiniz.

Güncel Dropbox iOS sürümünü indirmek için tıklayın.

Bir diğer yenilik ise her geçen gün popülaritesi artan ve adeta altın çağını yaşayan GIF‘lerle ilgili Dropbox artık daha büyük boyutlu GIF’leri destekliyor. Üstelik bunları ara belleğe alırken daha akıllıca davranıyor ve Dropbox’ta depoladığınız dosyaların, iOS cihazınızda daha az yer kaplamasına imkan tanıyor.

:: Dropbox kullanıyor musunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iOS için Dropbox Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iOS için Dropbox Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iOS için Dropbox Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "