Okunma

iOS için Yoink çıktı!


13 Ekim 2017 Cuma 12:00
iOS için Yoink çıktı!

Eternal Storms, sürükle ve bırak odaklı Mac uygulamasını artık iOS için de sunmuş durumda. iOS için Yoink uygulaması, iOS 11’in gücünü ardına alarak kullanıcıların dosya ve diğer içeriklerini sürüklemesini, kopyalamasını ve paylaşmasını sağlıyor.

iOS için Yoink neler sunuyor?

Uygulama hem iPhone hem de iPad cihazlarla kullanılabiliyor. Kaynak ve hedef uygulamalarınız arasında sürekli bir ileri bir geri yapmanızı önleyen uygulama, dosyalarınız için bir merkez görevi üstleniyor.

Uygulamanın en güzel özelliklerinden birisi de Üzerinde Gezinme veya Yan Yana kullanım sunması. Böylece uygulama içeriklerin geçici olarak bırakılmasını da sağlıyor. iOS 11’in sürüklemeye izin verdiği her şey Yoink tarafından da kabul ediliyor. Pano içeriklerinin uygulamaya yapıştırılması da mümkün. Paylaşım uzantısı ise, kullanıcıların içerikleri herhangi bir uygulamadan doğrudan Yoink’e göndermesine izin veriyor.

iOS için Yoink

Kullanıcıların eklediği içerikler için zengin bir ön izleme oluşturan uygulama bu sayede içeriğin kolayca tanınmasında yardımcı oluyor. Üzerine tıklandığında ise bazı içeriklerin daha detaylı ön izlenmesi mümkün oluyor.

Bu arada altını çizmek gerek; uygulama iPhone ile çalışsa da sürükle ve bırak özelliğini desteklemiyor. Malum bu cihazda hali hazırda iOS 11 de bu desteği sunmamakta. Pano ve paylaşım işlevlerinde ise hiçbir sıkıntı yok.

iOS için Yoink uygulamasını 9,99 TL fiyatla App Store üzerinden yükleyebilirsiniz.

Yoink indir (App Store)

:: Yoink uygulamasını daha önce Mac bilgisayarınızda da kullandınız mı?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iOS için Yoink çıktı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iOS için Yoink çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iOS için Yoink çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "