Okunma

iPad İçin 4 Tavsiye Uygulama


28 Temmuz 2012 Cumartesi 17:00
iPad İçin 4 Tavsiye Uygulama

Phoster


Birçok kişinin evinde poster asılıdır. Gerek film poster, gerek beğendiğiniz müzisyen ya da oyuncunun posteri, gerek manzara posteri olabilir. Çeşitli posterler arasından beğeninize uygun olanı bulup evinizin duvarına asarsınız. Peki ya beğendiğiniz posteri bulamazsanız?

Bu noktada iş başa düşüyor ve neden kendi posterimizi tasarlamayalım diyoruz. iPad için yayımlanan Phoster uygulaması ile kendi posterlerinizi oluşturabilirsiniz. Uygulamada çeşitli temalara uygun olarak resimler yerleştirip yazılarıyla oynayabilir, ya da kendiniz baştan bir tasarım yapabilirsiniz. Uygulamanın boyutu 40.8 MB ve 1.99 dolar fiyatı bulunuyor.

Uygulamayı indirmek için tıklayın

Newsify


iPad’in kolay kullanımı ve kolay taşıma özelliği birçok alanda size yardımcı oluyor. Bunlardan bir tanesi de haberlere istediğiniz an istediğiniz yerden ulaşıp kolayca okuyabilmek. Peki bu haberleri toplu bir şekilde görüntüleyip aralarından seçerek okumak ister misiniz?

Yeni yayımlanan Newsify uygulaması, Google Reader’ınızı kolayca entegre etmenizi sağlıyor. Yani takip ettiğiniz tüm RSS kaynaklarını güzel bir dizayn ile topluca görüntüleyip okuyabilir, kaynak siteye de ulaşabiliyorsunuz. RSS takip etmiyorsanız da uygulama içerisnden kategoriler oluşturarak buralara uygun kaynaklar seçip takip etmeye başlayabilirsiniz. Uygulamanın 0.99 dolara satıldığını belirtelim.

Uygulamayı indirmek için tıklayın

Smart Office 2


Microsoft Office dosyaları her zaman iPad’de sorun olmuştur. Çeşitli uygulamalar ile açmak ve değiştirmek tabii ki mümkün. Ancak bazı uygulamaların değiştirme esnasında sorun çıkardığını da biliyoruz. İşte sine farklı bir Office görüntüleme ve oluşturma uygulaması.

Picsel firması tarafından yayımlanan Smart Office 2 uygulaması, Microsoft Office dosyalarını iPhone ve iPad’de görüntülemenizi, oluşturmanızı, değiştirmenizi ve paylaşmanızı sağlıyor. Powerpoint sunum hazırlarken de güzel seçenekler sunduğunu belirtelim. Normalde 9.99 dolara satılan ve sadece 16.6 MB büyüklüğünde olan uygulama dönem dönem 0.99 dolara kadar geriliyor. İndirim dönemlerini takip etmenizi tavsiye ederiz.

Uygulamayı indirmek için tıklayın

LEGO Monster Fighters Race

Bu hafta bedava oyunumuz LEGO’dan geliyor. Bir dönemin en ünlü oyuncaklarından olan, şimdilerinse konsept ürünleriyle koleksiyoncuların ve yaratıcıların ilgisini çeken LEGO’lar, dijital dünyada hız kesmeden büyümeye devam ediyor.

Büyük çapta LEGO konsol oyunlarının yanı sıra iOS platformu için de oyunlar yayımlanıyor. LEGO Monster Figters Race de ücretsiz olarak yayımlanan ve 102 MB boyutuyla oldukça iddialı olan bir oyun. Başarılı grafiklere sahip olan oyuna bir ısındınız mı kolay kolay vazgeçemeyeceksiniz belirtelim. O yüzden indirmeden önce vaktinizin bol olduğuna emin olmanızı tavsiye ederim.

Uygulamayı indirmek için tıklayın

:: Uygulamaları nasıl buldunuz?
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPad İçin 4 Tavsiye Uygulama konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPad İçin 4 Tavsiye Uygulama ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPad İçin 4 Tavsiye Uygulama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "