Okunma

iPhone 4 Chuck Norris’ten Korktu


28 Eylül 2010 Salı 06:45
iPhone 4 Chuck Norris’ten Korktu

Apple iPhone 4′ün sinyal problemi artık tüm dünya tarafından biliniyor. Hatta şirketin CEO’su Steve Jobs bile bu durumu bir basın toplantısı düzenleyerek kabul etti.

Apple, iPhone 4 kullanıcılarının hepsine, bu sorunu gidermek için özel bir kılıf verse de bazı kişiler bundan daha etkili bir çözüm bulmuşa benziyor.

Chuck Norris Etkisi

Bruce Lee’nin öğrencisi olan, onlarca aksiyon filminde inanılmaz sahnelere imza atan ve bu sayede efsane haline gelen Chuck Norris, iPhone 4’ün sinyal problemine çare oluyor. (En İyi Chuck Norris Esprileri)

Filmlerde yaptığı inanılmaz hareketler yüzünden esprilere konu olan Chuck Norris’in iPhone 4’ün sinyal problemini yok ettiği ortaya çıktı.

Chuck Norris esprilerine bir yenisinin daha eklenmesini sağlayacak olan videodaki durumun nasıl gerçekleştiği ise açıklanmadı.

 

#y3/91b871048d67cca44030768b09968162.flv#

 

:: Sizce Chuck Norris etkisinin sırrı ne?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPhone 4 Chuck Norris’ten Korktu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone 4 Chuck Norris’ten Korktu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone 4 Chuck Norris’ten Korktu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "