Okunma

iPhone 4G İntiharı Hikayesi Devam Ediyor


29 Temmuz 2009 Çarşamba 07:39
iPhone 4G İntiharı Hikayesi Devam Ediyor

Teknoloji dünyasını karıştıran iPhone 4G intiharı olayı hakkındaki tüm yeni gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Çin polisinin olay hakkında yaptığı soruşturma bir yandan devam ederken, diğer yanda da Foxconn sanki Sun Donyang’ın ailesine kendisini affetirmeye çalışıyor gibi gözüküyor.

iPhone 3GS prototipi

Dün yaptığımız haberde Foxconn’un Donyang’ın ailesine 44 bin $ para ve kız arkadaşına ise bir adet Apple dizüstü bilgisayar verdiğini sizlere iletmiştik. Foxconn bu haberin duyulmasından sonra gelen tepkilere kayıtsız kalamamış olacak ki Donyang’ın ailesine yapılacak olan ödemenin miktarını artırdı. Foxconn yetkilileri Donyang’ın ailesine öncelikle 52 bin $ para ödemeyi daha sonra da her yıl 5000 $ ödeme yapmayı kabul ettiler.

:: Foxconn suçlu pskiolojisine girip, kendini affetirmeye mi çalışıyor?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPhone 4G İntiharı Hikayesi Devam Ediyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone 4G İntiharı Hikayesi Devam Ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone 4G İntiharı Hikayesi Devam Ediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "