Okunma

iPhone 5 Prototipi İnterneti Karıştırdı


03 Ağustos 2012 Cuma 14:00
iPhone 5 Prototipi İnterneti Karıştırdı

Geçtiğimiz günlerde sizlere yeni iPhone’un 12 Eylül tarihinde tanıtılacağı ve aynı ay içerisinde satışa sunulacağı haberlerini iletmiştik. Bu iddialar gün geçtikçe daha da güçleniyor.

Son olarak Bangkok’ta ortaya çıkan ve iPhone 5 ya da diğer adıyla yeni iPhone’un prototipi olduğu iddia edilen tasarım, daha önce sizlere ulaştırdığımız prototip görüntüleriyle oldukça birbirine benziyor.

Hatta direkt olarak aynısı olduğunu söylememiz gerekiyor. Bu görsellerin aynı olması da bizlere iki şeyi düşündürüyor. Birincisi bunun gerçek iPhone 5 tasarımı olduğu.

İkincisi ise sahte tasarımın elden ele dolaştığı ve birilerinin internet alemini ciddi şekilde kandırdığı. Bunu ancak zaman gösterecek çünkü iddialar doğruysa kısa bir bekleyişin ardından 12 Eylül tarihinde yeni iPhone ile tanışmış olacağız.

İşte iPhone 5’in prototipi olduğu iddia edilen yeni görseller:

:: Sizce yeni iPhone’un tasarımı bu olabilir mi?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

51 yorum - “iPhone 5 Prototipi İnterneti Karıştırdı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    kablosuz şarj diyen arkadaş telefon eldeyken kablosuz şarj olamaz
    sadece onun ünitesi üzerine koyduğunda şarj olur

" iPhone 5 Prototipi İnterneti Karıştırdı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone 5 Prototipi İnterneti Karıştırdı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone 5 Prototipi İnterneti Karıştırdı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "