Okunma

iPhone 8 modelini konuşuyoruz – 5 Çayı #125


11 Nisan 2017 Perşembe 13:00
iPhone 8 modelini konuşuyoruz – 5 Çayı #125

 

2017 yılının en çok merak edilen telefonlarından biri olan iPhone 8 modelini değerlendiriyoruz. Hakkında çok fazla iddia ortaya atılan iPhone 8 hakkında neler düşünüyorsunuz? 

Akıllı telefon dünyasında 10. yılına giren iPhone için beklentiler çok büyük. Peki, Apple bu beklentileri karşılayabilecek mi? Haziran ayında düzenlenecek olan WWDC17 konferasında iPhone 8 tanıtılacak mı?

Kaçırdım diye üzülme

Canlı yayını kaçıranlar için, yayın tekrarı kanalımıza olacak!

Hashtag’imiz #benceiPhone8

Canlı yayında konumuzla ilgili görüşlerinizi ekrana yansıtıyoruz ve yorumlarınızı okuyoruz. Yorumlarınız için Twitter’da belirlediğimiz hashtag’i kullanmanız gerekiyor.


yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe ürün incelemeleri, sektörel röportajlarla kariyerine devam ediyor. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kaan Arlı, video incelemeleri, haberleri ve röportajları ile SDN’de yer alacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

3 yorum - “iPhone 8 modelini konuşuyoruz – 5 Çayı #125”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    WWDC'17 diye yazılır Kaan

  2. SDN Okuru dedi ki:

    SDN teknoloji mağazasınız ve sizi ***** soruma bi cvp verin ***** aplle 7 lerden sonra 7s modellerini tanıtmıycak???????

  3. SDN Okuru dedi ki:

    sorun bende mi !! yoksa gercekten video yüklenmedimi

Yorum yazın

Geri bildirim