Okunma

iPhone, aksesuar ile nasıl korunur?


25 Nisan 2018 Çarşamba 08:30
iPhone, aksesuar ile nasıl korunur?

Telefonunuzu koruyacak iPhone aksesuar modelleri ile karşınızdayız. iPhone kullanıcılarını alıp havaya uçuracak 3 adet aksesuar bulduk. iPhone almak için bile geçerli sebep statüsünde değerlendirilebilecek olan bu aksesuarlar; kullanıcı deneyimi, kullanıcı memnuniyeti ve ürün sağlığı açısından büyük fayda sağlıyor.

Telefonu almak için yüzlerce lirayı veriyoruz. Sonrasında da sağına soluna zarar geldi diye can sıkıyoruz. Aslında tam olarak bu sorunlara yönelik olarak üretilen bu aksesuarlar; iPhone kullanıcılarını mutlu ederken telefonun korunmasını da sağlıyor. iPhone şart aleti açısından olmasa bile şarj kablosu tarafından büyük sorunlar çıkarıyor. Üretici boş durmamış ve bu sorunlara çözüm aramış!

1-iPhone aksesuar kralı kablo koruyucu!

iPhone aksesuar arayışımızın ilk durağında sizlere hayat kurtaran bir ürün sunuyoruz. iPhone kablo koruyucu aslında hayatımızın kurtulmasına yol açacak bir teknoloji. Telefona yüzlerce lira verdikten iki ay sonra giriş bölgesinden yıpranarak açılmaya başlayan İphone şart kablosu artık tarihe karışıyor. Şarj kablosunun başlığına yerleştirilen bu aparat sayesinde iPhone etkilerinden tamamen uzak bir alana sahip oluyorsunuz.

İphone Aksesuar

2- iPhone artık masadan düşmeyecek!

iPhone aksesuar seti olarak da adlandırabileceğimiz bu materyal, sayesinde telefonunuz masadan düşme riskiyle karşılaşmayacak. Malumunuz hızlı ilerleyen iş dünyası nedeniyle hepimiz telefonlarımıza hak ettikleri ilgiyi gösteremiyoruz. Günlük hayatın temposunda telefonunuz masadan uçmasın diye yapılan bir başka aksesuarla karşınızdayız.!

iPhone’unuzu ve akıllı saatinizi kolaylıkla güvene alabilmenizi sağlayan bu aksesuar , oldukça şık bir görüntüye sahip.

iphone aksesar

3- Yoğun çalışanlara iPhone askısı

iPhone aksesuar kılıf anlamında aranıyorsa bu tam size göre diyebilirim. Yoğun çalışıyorum, ceplerim güvenli değil ve telefonuma hızlıca erişmek istiyorum diyenler bir adım öne çıksın! Bu ürün size telefonunuza hızlıca erişme imkânı tanıyor.

Telefonu sıkıca sarmasıyla güvenliği elden bırakmayan askı; telefonuna sık sık bakmak isteyenler için birebir nitelikte! iPhone askısı arayanlar için bundan daha bir seçenek olamazdı!

iphone aksesuar

:: iPhone aksesuar ile korunabilir mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPhone, aksesuar ile nasıl korunur? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone, aksesuar ile nasıl korunur? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone, aksesuar ile nasıl korunur? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "