Okunma

iPhone Çin Seddi’ni Aştı


28 Temmuz 2009 Salı 08:14
iPhone Çin Seddi’ni Aştı

 

Apple uzun uğraşlardan sonra Çin Seddi’ni aşmayı başarmış gibi gözüküyor. Çin’in ulusal haber ajansının verdiği bilgiye göre China Unicom üç yıl boyunca Apple iPhone satışı yapmasını sağlayacak olan anlaşmayı imzaladı. Anlaşmanın detayları henüz duyurulmadı, bu yüzden ülkede hangi iPhone modelinin satışa sunulacağı, içlerinde Wi-Fi modüllerinin olup olmadığı hakkında bir bilgi yok.

Çeşitli kaynaklardan gelen haberlerde China Unicom’un, satsın ya da satamasın, yılda 2 milyon adet iPhone için Apple’a ödeme yapacağı beliritliyor. Ayrıca Apple’ın daha geçtiğimiz günlerde iPhone 3GS’e olan talebi karşılayamadığını açıklaması ülkeye öncelikle sadece iPhone 3G’lerin giriş yapacağı yorumlarına sebep oluyor.

:: Çin hükümeti iPhone’da Wi-Fi olmasını istemiyordu. Sizce ülkede satışa sunulacak modellerde Wi-Fi özelliği bulunacak mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPhone Çin Seddi’ni Aştı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone Çin Seddi’ni Aştı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone Çin Seddi’ni Aştı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "