Okunma

iPhone da Sosyalleşti


27 Ocak 2011 Perşembe 14:00
iPhone da Sosyalleşti

Apple, şimdiye kadar diğer teknoloji devlerine nazaran sosyal mecralara daha az ilgili bir şirket olarak görünüyordu. Fakat yakın zamanda yapılan bir açıklamayla artık, Apple’ın da Facebook ve Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerine ait özellikleri bünyesinde barındıracağı belirtildi.

Dün itibariyle de Twitter’dan yeni bir App Store hesabı açıldı. 6 saat içerisinde 50.000 izleyici gibi bir rakama ulaşan hesap, siz bu satırları okurken belki de yüz binleri geçmiş olacak.

App Store’un Facebook serüveni ise çok daha hızlı başladı. Henüz Facebook’ta çok yeni olan bu sayfanın daha şimdiden bir milyona yakın beğeneni mevcut. Bu da Apple hayranlarının bu girişimi ne kadar uzun süredir beklediğinin bir göstergesi.

:: App Store’un Facebook veya Twitter sayfasını takip edecek misiniz?

Yazan: Uğur Tufan
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPhone da Sosyalleşti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone da Sosyalleşti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone da Sosyalleşti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "