Okunma

iPhone da Video Çeker


14 Aralık 2007 Cuma 22:00
iPhone da Video Çeker
iPhone’un video çekmemesi, dikkat edin çekememesi demiyoruz, biraz garip karşılanmış bir durumdu. Şimdi ise geliştiriciler ve çılgın iPhone sahipleri bu eksikliği gidermek konusunda çalışıyorlar. Bir geliştirici iPhone belleğini kullanarak yüksek kaliteli videolar çekilebilen bir araç geliştirdi. Bunun yanında henüz bir sıkıştırma olmadığı ve yüksek çözünürlükte çekim yapıldığı için 5-10 saniyelik ve 30 k/s hızının üzerinde videolar çekilebiliyor. Daha da gelişmesi beklenen yetenek belki ileride Apple’ın satmak isteyeceği bir yazılımı gereksiz hale getirebilecek kadar gelişir.

İzleyin

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=N9te86OSmS4&rel=1&border=0]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=2L0cNPMSDXs&rel=1&border=0]

Bilgi için: Monster and Friends
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPhone da Video Çeker konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone da Video Çeker ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone da Video Çeker ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "