Okunma

iPhone fotoğraf ödülleri kazananları – Galeri


19 Temmuz 2018 Perşembe 16:00

Bu yıl 11’incisi düzenlenen iPhone Fotoğraf Ödülleri kazananları açıklandı. 2007’de kurulan IPPAWARDS, iPhone’un dünya çapındaki kullanıcıların fotoğraflarını bir araya getiren geleneksel bir uygulamaya dönüşmüş durumda. Bu yılın kazananları da, tüm dünyada 140 ülkeden iPhone fotoğrafçılarının gönderdiği binlerce fotoğraf arasından seçildi.

iPhone Fotoğraf Ödülleri kazananları açıklandı!

Yılın Büyük Ödülü, “Yerinden Edilenler” isimli çalışmasıyla Bangladeş’ten Jashim Salam’a verildi. Birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödüllerine layık görülen eserler ise, sırasıyla İsviçre’den Alexandre Weber’in çektiği “Sarı ve Mavi Baiana“, Çin’den Huapeng Zhao’nun çektiği “Göz Göze“; Myanmar’dan Zarni Myo Win’in “Ben de Oynamak İstiyorum” adlı çalışmaları oldu.

Bu sene kazananlar arasında Türkiye’den de 3 isim yer aldı. Şükrü Mehmet Ömür çektiği “Sabah Sisi” isimli çalışmasıyla doğa kategorisinde birincilik ödülünü alırken Asuman Robson manzara kategorisinde “Sycamore Gap” ve Burcu Öztürk ise panorama kategorisinde çektiği “Donmuş Central Park” isimli çalışmalarıyla ikincilik ödüllerinin sahibi oldular.

KAZANAN FOTOĞRAF
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPhone fotoğraf ödülleri kazananları – Galeri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone fotoğraf ödülleri kazananları – Galeri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone fotoğraf ödülleri kazananları – Galeri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "