Okunma

iPhone Güncellendi


26 Şubat 2008 Salı 22:00
iPhone Güncellendi
Ülkemizde de çeşitli ‘kullanıcılar arası alışveriş sitelerinin’ çok satanları arasında boy gösteren Apple iPhone, 1.1.4 güncellemesine kavuştu. iTunes vasıtasıyla indirilip kurulabilen 162,1 MB boyutundaki yeni güncelleme, resmi olarak sadece hata ayıklamaları içeriyor.

Ancak Apple‘ın yakın zamanda yayınlayacağı yazılım geliştirme kiti (Software Development Kit – SDK) ile üçüncü parti uygulamalara iPhone ve iPod Touch‘ın kapılarını açacağı düşünülürse, 1.1.4 güncellemesiyle yeni uygulamalar yükleme desteğinin de gelmiş olması kuvvetle muhtemel.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Apple
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPhone Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "