Okunma

Microsoft, iPhone’u Sevdi


23 Aralık 2008 Salı 23:16
Microsoft, iPhone’u Sevdi

Microsoft‘un internetteki görünen adı olan Live.com, iPhone için özel bir arabirim tasarladı. Bu yeni yüz sayesinde iPhone kullanıcıları, arama yaptıktan sonra listelenen sonuçları iPhone ekranına uygun olarak görebilecek, Live.com‘un telefondaki görünümünü ve yeteneklerini kişiselleştirebilecek ve bulundukları yerle ilgili bilgi alabilecek.  Bununla beraber, çevrimiçi ansiklopedi olan Encarta‘yı da Live.com üzerinden kullanabilecek. Aşağıda, İngiltere‘de sunulan servisin ekran görüntüleri yer alıyor. Türkiye‘de ise bu servis henüz açık değil.

Ekran Görüntüleri


Live Search’ün iPhone için tasarlanan arabirimi.


Yerelleştirilen ve özelleştirilen aramalar.


Türkiye’de henüz aktif değil.


Türkiye’deki aramalarda cep telefonları için hazırlanan
arabirim geliyor.

:: Microsoft’un, iPhone için sıradaki planı nedir?

Bilgi için: MacRumors
Yazan: Hakkı Alkan
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Microsoft, iPhone’u Sevdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Microsoft, iPhone’u Sevdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Microsoft, iPhone’u Sevdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "