Okunma

MS Office iPhone’a Adım Attı


19 Ocak 2011 Çarşamba 09:30
MS Office iPhone’a Adım Attı

Her ne kadar birbirlerine rakip olsalar da, Microsoft, Apple ürünleri için uygulama geliştirmeye devam ediyor. Live Messenger ve Bing uygulamaları bunlara örnek gösterilebilir.

Microsoft, iPhone için geliştirdiği uygulamalara bir yenisini ekledi. MS Office uygulamalarından biri olan OneNote’un iPhone’a özel bir sürümü yapıldı. (Microsoft’tan Önemli Uyarı)

Windows ile Uyumlu

One Note’un iPhone sürümü Windows işletim sistemindeki One Note ile senkronize olarak çalışabiliyor. Hatta, Windows Phone 7′deki One Note da buna dahil. Bu senkronizasyon işlemi Microsoft’un online depolama servisi SkyDrive üzerinden yapılıyor.

Kullanımı epey basit olan uygulama ile kısa notlar alabilir, bunlara ses ve görüntü ekleyebilir, listeler oluşturabilirsiniz.

One Note artık iPhone’a geldi

Diğer Office Uygulamaları

One Note uygulamasının iPhone’a gelmesi beraberinde bazı söylentileri de getirmedi değil. İlk kez bir MS Office uygulamasını iPhone’a sunan Microsoft’un yakın gelecekte diğer Office uygulamalarının da iPhone sürümlerini yapabileceği iddia ediliyor.

Quickoffice ya da Docs to Go gibi uygulamalar bu imkanı tanıyor olsalar da Microsoft’un Office uygulamalarının tamamını iPhone’a taşıyıp taşımayacağı merak ediliyor.

:: Akıllı telefonunuzda Office uygulamaları kullanıyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" MS Office iPhone’a Adım Attı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere MS Office iPhone’a Adım Attı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda MS Office iPhone’a Adım Attı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "