Okunma

iPhone ile Postaları Kopyalayın


18 Ağustos 2014 Pazartesi 07:00
iPhone ile Postaları Kopyalayın

iPhone‘dan sık sık e-posta gönderiyor ve gönderdiğiniz e-postaların kopyalarına ihtiyaç duyuyorsanız bu yazı tam size göre. Hangi tür mail servisi kullanırsanız kullanın, iOS‘un “Kendime gizli kopya” özelliği sayesinde tüm gönderilen e-postalarınız güven altında.

Gönderilen her e-postanın bir yedeği

Her ne kadar günümüzde birçok e-posta servisi “gönderilenler” kutusu altında e-postaları biriktirse de, bazı sunuculardan gönderilen veriler silinebiliyor. “Kendime gizli kopya” özelliği, “gönderilenler” kutusu altıda saklanan gönderilmiş e-posta verilerine alternatif olabilecek etkili bir yöntem sunuyor.

14-08/18/gizli-kopya.jpg

Alıcı adresi görmüyor

Bu seçeneğin aktif edilmesi halinde, iPhone‘dan gönderilen tüm e-postaların bir kopyası, iPhone‘da birincil olarak belirlediğiniz e-posta adresine düşüyor. Bu kopyanın gizli olması, alıcının yedeğin gönderildiği e-posta adresini görmesini engelliyor. “Kendime gizli kopya” özelliğini aktif etmek için ayarlar > mail, takvim, kişiler menülerinden ilgili seçeneğe ulaşabilirsiniz.

:: “Kendime gizli kopya” özelliğini kullanışlı buldunuz mu?
yazarAzim Köse

Ege Üniversitesi, Sinema TV Bölümü Yüksek Lisans mezunu olan Azim, 4 yıldır farklı mecralarda teknoloji hakkında haberler ve makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “iPhone ile Postaları Kopyalayın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Arkadaşlar gmail hesabımı exchange üzerinden bir türlü kuramıyorum. Eskiden kurmuştum. Anında ilet özelliği için. Bilgisi olan paylaşsın lütfen.
    İphone5S. İOS Son sürüm.
    Teşekkürler

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ne ise yarayacak ki?

" iPhone ile Postaları Kopyalayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone ile Postaları Kopyalayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone ile Postaları Kopyalayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "