Okunma

iPhone Kılıfı: Invisible Shield


12 Mart 2009 Perşembe 14:13
iPhone Kılıfı: Invisible Shield

iPhone‘unuz mu var, derdiniz var! Onca para verip aldığınız cihazınızı korumak için de bütçe ayırmanız gerekiyor. Çünkü iPhone kutusundan, koruma ve saklama amaçlı bir kılıf çıkmıyor. Bu pahalı cihazı korumak için teknoloji marketlerinin yolunu tuttuğunuzda, tam bir facia ile karşılaşıyorsunuz. Mükemmel tasarıma sahip olan cihazınızı o çirkin kılıflara nasıl sokacağınızı düşünebilirsiniz.


Ürün, son derece şık bir kutu ile satılıyor. Rkaip ürünler,
genelde şeffaf poşetlerde marketlerde sunuluyor.

Bu aşamada çözüm, şeffaf kılıflardan geçiyor. Şu ana kadar ülkemize gelen bu ürünler, ya kullanması zor olan ürünler oldu ya da sadece cihazın belli kısımlarını korumaktan öteye geçemedi.

Türkiye‘ye yeni gelen iPhone koruyucularından biri de Invisible Shield. Bu ürünün diğerlerinden bazı farkları var. Birincisi, malzeme kalitesi. Bu konuda, aşağıdaki video size ne demek istediğimizi daha iyi anlatacaktır.

Malzeme Kalitesi

#http://www.shield.com.tr/v/invisibleSHIELD_Strength_Test_-_Bowling_Ball.flv#

Çizilmeye Karşı Koruma

Diğer kılıflardan farklı olarak, kolay yapıştırmanızı sağlamak için sprey gibi yardımcı araçları da kutusunda barındıran Invisible Shield, diğer dokunmatik telefon modelleri olan Samsung Omnia ve iPhone‘un ilk modeli için de çözüm sunarken, iPod Nano‘yu da bu seçeneklerine dahil etmiş durumda.

Cihazınızı kaplamadan önce, hem kutu içerisinde Türkçe olarak anlatılan hem de web sitesinde farklı şekillerde detaylandırılan kullanma kılavuzunu mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.


Şeffaf koruyucuyu cihaza kaplarken imdadınıza yetişen sprey,
hem lekesiz hem de kolay bir montaj imkanı sunuyor.

Önemli bir farkı da, cihazın arka bölümünü de koruyor olması. Daha uygun seçenekli rakipleri, sadece dokunmatik alanı korurken, Invisible Shield, cihazınızın kasa kısmını da koruyor. Koruyucuyu cihazdan çıkarmak istediğinizde, geriye hiçbir iz kalmadan bu işi de kolayca halledebiliyorsunuz.

Buraya kadar ürünün artılarından bahsettik. Eksikliğini hissettiğimiz özellikler de yok değil. Örneğin, kutunun içerisinden sadece bir kılıfın çıkması, telefona tatbikinin biraz zor olması, fiyatın biraz yüksek olması, bu sorunların başında geliyor.

Dayanılılık Testi

#http://www.shield.com.tr/v/iPhone_3G_Scratch_Test.flv#

:: iPhone’u korumak için bu ürünü tercih eder misiniz?

Bilgi için: Shield Türkiye
Tel: (216) 569 72 25
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “iPhone Kılıfı: Invisible Shield”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  kendim yakından görmeden canlı canlı asla inanmammmmmmmmmm

 2. SDN Okuru dedi ki:

  arkadaşlar arka fonda çalan şarkıyı yıllardır arıyorum bulmama yardmcı olursanız çok sevinirim lütfen.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  reklam kokan hareketler diyeceğim,
  yanılıyor muyum ey dostlar?
  videolar bile alıntı, bari hiç yoktan kendi videolarınız olsaymış daha iyi olmaz mıydı?

" iPhone Kılıfı: Invisible Shield konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone Kılıfı: Invisible Shield ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone Kılıfı: Invisible Shield ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "