Okunma

iPhone Kullanıcıları Skype’ı Sevdi


04 Nisan 2009 Cumartesi 12:12
iPhone Kullanıcıları Skype’ı Sevdi

Skype ekibi, iPhone için geliştirdikleri uygulamanın bir milyon kez indirildiğini iftiharla açıkladı. Henüz yayınlanmasının üzerinden birkaç gün geçen uygulama, hesaplamalara göre saniyede ortalama altı defa indirildi.

iPhone kullanıcılarının WiFi aracılığı ile ücretsiz ya da büyük indirimlerle telefon görüşmeleri yapmalarını sağlayan Skype uygulaması, aynı zamanda iPod Touch ile de uyumlu çalışıyor.

:: GSM operatörleri bu işe ne der?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPhone Kullanıcıları Skype’ı Sevdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone Kullanıcıları Skype’ı Sevdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone Kullanıcıları Skype’ı Sevdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "