Okunma

iPhone OS 3.1 6 Gün dayandı!


17 Eylül 2009 Perşembe 07:47
iPhone OS 3.1 6 Gün dayandı!

9 Eylül‘de yayınlanan yeni OS 3.1, iPhone Dev Team’e 6 gün dayandı. İçerdiği yeniliklerle birlikte adından söz ettiren OS 3.1’in kırılmasına kesin gözüyle bakılıyordu. Buna rağmen 3G Handset, 2G ve 3G iPod Touch‘ın direnişi devam ediyor. Pwnage Tool 3.1 yardımıyla kırılan OS 3.1, Dev Team tarafından “Kıramayabiliriz. Zorlanacağımız kesin” şeklinde yorumlanmıştı.

cracked-iphone

Yeni işletim sisteminin getirdiği yeniliklerle birlikte iPhone kullanıcıları internete daha güvenli bir şekilde bağlanabilecekler. Bunun yanında iPhone’un hızı da bir önceki işletim sistemi versiyonuna göre arttı. iPhone, OS 3.1 ile çizgisini daha da ileriye taşımış oldu.

:: OS 3.1’in kırılmasını nasıl yorumluyorsunuz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPhone OS 3.1 6 Gün dayandı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone OS 3.1 6 Gün dayandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone OS 3.1 6 Gün dayandı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "