Okunma

iPhone Patladı mı?


14 Ağustos 2009 Cuma 08:45
iPhone Patladı mı?

Apple’ın ürünlerinin patladığına ve yandığına dair daha önceleri birçok haberle karşılaşmış, bunları sizlerle paylaşmıştık. Bu haberlere bir yenisi daha eklendi. Fransa’da Romain Koleda adlı bir genç kız arkadaşının iPhone’unun patlayarak yüzünü yaraladığını iddia ediyor.

Olaydan saniyeler önce telefondan tıslama benzeri bir ses çıktığını daha sonra ise ön camın kırılarak gözüne ufak cam parçalarının girdiğini belirten gencin başına geldiği iddia edilen olayın hangi iPhone modeliyle olduğu belirtilmedi. Romain Koleda’nın annesi Apple’a dava açmaya hazırlandıklarını belirtti.

Fransız haber ajanslarının taleplerine karşın Apple konu hakkında yorum yapmadı. Ancak Apple teknik destek bölümünden bir yetkili 3GS modellerinde pilin belli durumlarda çok ısınabildiğini, kullanıcılar isterse bunları değiştirdiklerini belirtirken, daha önce patlayan bir iPhone ile ilgili hiçbir şey duymadığını söyledi.

:: Bu olay sizce gerçek mi, yoksa Apple’dan para koparmaya çalışan bir ailenin oyunu mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPhone Patladı mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone Patladı mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone Patladı mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "