Okunma

iPhone Sevenler Bu Ürüne Bayılacak


12 Ocak 2011 Çarşamba 05:00
iPhone Sevenler Bu Ürüne Bayılacak

CES fuarında, Apple her ne kadar katılmazsa da, Apple cihazları ile birlikte çalışacak ürünler oldukça fazlaydı. Buna en iyi örnek hoparlör sistemleri ile bildiğimiz Altec Lansing.

Atec Lansing, inMotion Air olarak adlandırdığı yeni hoparlör sistemi, tasarımı olduğu kadar ses kalitesi ve üstün özellikleri ile ilgi çekiyor. Bu ürünün en büyük özelliği, Apple iPhone’daki müziklerinizi kablosuz ortamda aktarabilmesi.

Ürünün kurulumu oldukça basit. Üzerinde bulunan düğmeye bastığınızda, Apple iPhone cihazları ile bağlantı kuran inMotion Air, var olan müzikleri anında çalabiliyor. Pil kullanılarak taşınabilir hale de gelebilen bu ürün, Apple cihazları ile 100 metrelik bir etki alanında haberleşebiliyor.

:: En beğendiğiniz hoparlör sistemi hangisi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPhone Sevenler Bu Ürüne Bayılacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone Sevenler Bu Ürüne Bayılacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone Sevenler Bu Ürüne Bayılacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "