Okunma

iPhone Trafik Canavarı Yapıyor


20 Ocak 2011 Perşembe 17:33
iPhone Trafik Canavarı Yapıyor

En ilginç iPhone uygulamalarından biri olan iRadar, yardımcı bir donanım ile açalışarak iPhone üzerinden sizi hız algılayıcılarına karşı uyarıyor. Böylece ceza almaktan kurtuluyorsunuz.

Asıl sorun ise hız algılayıcılarının olmadığı alanlarda cihaz sahiplerinin nasıl davranacağında. Herhangi bir yaptırım ile karşılaşmayacağını bilen kötü niyetli sürücüler, tehlikeli sonuçlara imza atarak hem kendileri hem de başkalarının hayatına zarar verebilirler.

Videoyu İzleyin

Uygulamanın nasıl çalıştığını, Las Vegas’ta düzenlenen fuarda yerinde inceledik.

:: Bu uygulama için ne diyorsunuz? Faydalı mı yoksa zararlı mı?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “iPhone Trafik Canavarı Yapıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    süpermiş çıksın hemen alayım bi tane .d

" iPhone Trafik Canavarı Yapıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone Trafik Canavarı Yapıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone Trafik Canavarı Yapıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "