Okunma

Apple, iPhone X için bin pişman!


30 Nisan 2018 Pazartesi 11:30
Apple, iPhone X için bin pişman!

Apple’ın çentikli telefonu iPhone için satış oranları hakkında, araştırma sonuçları açıklandı! Sonuçlara göre, Apple bu telefonun satış oranlarından hiç memnun değil gibi görünüyor. iPhone satış oranları arasında pek alışık olmadığımız bir tablo sergileyen telefon, satış oranlarıyla çok ilginç verileri de ortaya koydu!

iPhone X satış oranları konusunda Fast Company tarafından detaylı bir araştırma ve öngörü raporu hazırlandı. iPhone satış rakamları 2018 yılı verileriyle, Apple’ın yeni stratejilere odaklandığını söyleyebiliriz. Apple Fast Company tarafından hazırlanan rapor verilerine göre İphone  satışları konusundan hiç memnun değil. Bu nedenle Apple’ın yeni iPhone  siparişleri için parça alımlarını azaltabileceği tahmin ediliyor. Bu sayede artık telefon sorunu yaşamaktan kurtulmayı amaçlayan Apple, yeni X modeli için bir strateji geliştirmezse ürünü ayakta tutamayacak gibi görünüyor!

iPhone X satılmıyor!

iPhone X için birçok rapor hazırlandı. Bu raporların tamamı Apple’ın durumunu ortaya koyarken, yeni çıkacak modeller için stratejileri de ortaya çıkardı. Apple parça alımlarında geri adım atarak satılmayan telefonu üretmeyecek. Yeni X modeli yenilenip satışa çıkarıldığında fiyat konusunda satış maksadıyla olanakların tanınması bekleniyor. Modelin tekrar canlandırılması ve hak ettiği değeri görmesi için böylesi bir müdahale şart!

iphone x

Daha büyük bir ekran ve daha kabul edilebilir bir fiyat ile piyasaya sürülmesi durumunda net başarıya ulaşması tahmin edilen model, Apple’ın sorunu haline gelmiş durumda! Gelecek üretim ve satış planlarında bazı düzenlemeler yapılacak!

:: Sizce Apple satışları arttırmak için ne yapmalı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

52 yorum - “Apple, iPhone X için bin pişman!”

  1. Apple Hayranı dedi ki:

    Apple ürünlerini her zaman çok severim ama artık eskisi gibi beni cezbetmiyor şaşırtmıyor… Genel olarak olsun ipad , iphone vs. sıfır tasarım sıfır donamım :((

" Apple, iPhone X için bin pişman! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Apple, iPhone X için bin pişman! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Apple, iPhone X için bin pişman! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "