Okunma

iPhone Yatak Performansını Ölçüyor!


31 Temmuz 2009 Cuma 12:00
iPhone Yatak Performansını Ölçüyor!

Ne kadar alkol tüketebileceğinizi ölçen iPhone uygulamasından sonra, şimdi de yatakta ne kadar marifetli olduğunuzu ölçen bir uygulama gündeme geldi. Passion adlı bu “enteresan” uygulama, cinsel temas sırasında performansınızı ölçerek, bir skor belirliyor.

Hesaplama Nasıl Yapılıyor?

Uygulamayı kullanmak için “mesaiye başlamadan” önce iPhone bir şekilde vücudunuza monte etmeniz ya da en azından yatağın üzerinde bulundurmanız gerekiyor. Elbette iPhone‘u yatakta vücudunuzda taşıyabiliyorsanız, cinsel performanstan daha ciddi problemleriniz de olabilir.

Passion bunun ardından hareketleri ve ortamda bulunan “sesleri” algılayıp, daha sonra kahvede, berberde ya da işyerinde diğerleriyle kıyaslayabileceğiniz bir skor belirliyor.

5 dolara App Store‘da yerini alan Passion’u çoğunlukla telefonunu deliler gibi sallayıp, çığlık atacak olan “şakacı” ergenler alacak olsa da, uygulamanın geliştiricisi Chris Alvares’in köşeyi döneceği kesin gibi.

:: Türk erkeği cinsel gücünü iPhone ile ölçer mi?

Bilgi İçin : Passion (iTunes sayfası)
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

3 yorum - “iPhone Yatak Performansını Ölçüyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    “monte etmek” derken? 🙂

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Çok akıllıymış bunu yazan Chris Alvares

  3. SDN Okuru dedi ki:

    BATIDAN HERŞEY BEKLENİR.

" iPhone Yatak Performansını Ölçüyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone Yatak Performansını Ölçüyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone Yatak Performansını Ölçüyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "