Okunma

iPhone’a Objektif Takviyesi


27 Kasım 2011 Pazar 07:30
iPhone’a Objektif Takviyesi

Apple‘ın akıllı telefonu iPhone‘un en önemli yönlerinden biri yüzlerce üçüncü parti firmanın bu ürünler için geliştirdiği aksesuarlar. İşte bunlardan biri olan Photojojo, iPhone için özellikle objektif ve benzeri ürünler hazırlayan bir firma.

Firmanın son ürünü ise üzerinde biri geniş açı, diğeri tele, diğeri ise balıkgözü objektif olan özel bir aksesuar oldu. Kılıf şeklindeki aksesuarın içine iPhone takılıyor. Ardından arka yüzde bulunan döndürülebilir mekanizma ile objektif seçimi yapılıyor.

Ürünle alınan sonuçlar güzel olsa da cihazın büyüklüğü ve ağır olması pratik kullanımında zaman zaman sıkıntı oluşturabilecek etkenler. Öte yandan 249 dolarlık ABD fiyatı pek ucuz olmayan aksesuar bir taşla 3 kuş vurmak isteyenlerin ilgisini çekebilir.

:: Akıllı telefonunuz hangi marka?

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPhone’a Objektif Takviyesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone’a Objektif Takviyesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone’a Objektif Takviyesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "