Okunma

iPhone’da Video Mesaj Uygulaması


23 Eylül 2009 Çarşamba 06:52
iPhone’da Video Mesaj Uygulaması

12mail adlı bir iPhone uygulaması aracılığı ile artık iPhone’larda video mesajlaşmaları mümkün olacak. İlk video mesajlaşma uygulaması olarak adlandırılan uygulama, dün sabah itibariyle yayınlandı. 12seconds.tv adlı uzantısı olarak yayınlanan uygulama, yalnızca iPhone 3GS için geçerli olacak. Telefonunuzda bulunan videolarrı Twitter’a, Facebook’a yükleyebilmenize, bu sitelerdeki ve diğer iPhone sahibi arkadaşlarınızla paylaşabilmenizi sağlayacak.

Uygulamanın ilk versiyonunda, video mesajları yalnızca 12 saniye uzunlukta olabiliyor. Dolayısıyla uzun uzun video çekip yollayabilme imkanına sahip değil iPhone kullanıcıları. Bu uygulama yüklü olmayan arkadaşınıza uygulama aracılığıyla video yolladığınızda, 12message.tv sitesinden bir link olarak görecekler ve videoyu o linkten izleyebilecekler.

:: 12mail hakkındaki görüşlerinizi forumda paylaşın.
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPhone’da Video Mesaj Uygulaması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone’da Video Mesaj Uygulaması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone’da Video Mesaj Uygulaması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "