Okunma

iPhone’lar Televizyona Dönecek


20 Nisan 2009 Pazartesi 08:08
iPhone’lar Televizyona Dönecek

Fox ve NBC‘den yayın akışını reklamlarla destekleyerek sunan online video sitesi Hulu, yeni bir mobil uygulama ile iPhone cihazlarını cep televizyonuna dönüştürecek.

En popüler ve başarılı online video izleme servislerinden biri olan Hulu, son olarak yayınladığı kanallar arasına ABC/Disney‘i de katmak için çalışmalarını sürdürürken, iPhone’da fırtınalar estireceği tahmin edilen uygulama için tek engel, iTunes video mağazasına rakip olabileceği gerekçesiyle Apple’ın onayına takılabileceği.

Elbette bir de Hulu‘nun uluslararası arenaya açılıp, ülkemizde de izlenebilir hale gelmesi gerekiyor. Umuyoruz ki bu iki pürüz en kısa zamanda çözülür ve biz de sevdiğimiz yabancı dizileri doğrudan iPhone üzerinden takip etmeye başlarız.

:: Hulu bize ne zaman gelir?

Bilgi İçin : Hulu
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPhone’lar Televizyona Dönecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone’lar Televizyona Dönecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone’lar Televizyona Dönecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "