Okunma

iPhone’lar Yuvasına Dönüyor


14 Ağustos 2009 Cuma 08:00
iPhone’lar Yuvasına Dönüyor

En sonunda Çinliler uzun süredir ürettikleri iPhone’a yasal olarak sahip olabilecekler. Çin’in en büyük ikinci iletişim şirketi China Unicom, Apple’dan 1,46 milyar $ karşılığında 5 milyon adet iPhone satın aldı. İlk parti satışın önümüzdeki ay içinde başlayacağı belirtiliyor.

Tüm iPhone’lar Çin’de üretilmesine rağmen, telefonun ülkede yasal olarak satışına bugüne kadar izin verilmemişti. Ülkede hiç iPhone sahibi olmadığını söylemek tabi ki hayalcilik olur. Bugüne kadar yasal olmayan yollarla iPhone’a sahip olan Çinliler artık bundan sonra resmi olarak, kendi ürettikleri bu cihaza sahip olabilecekler.

:: Kendi ürettiğiniz bir şeye sahip olmanızın yasak olması sizce nasıl bir duygu olabilir?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPhone’lar Yuvasına Dönüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPhone’lar Yuvasına Dönüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPhone’lar Yuvasına Dönüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "