Okunma

iPlayer N86 İçin Güncellendi!


29 Haziran 2009 Pazartesi 07:31
iPlayer N86 İçin Güncellendi!

Dünyanın önde gelen yayın ağlarından BBC, zamanın gereklerini de yerine getirerek teknolojiyi yakından takip ediyor.

BBC, iPlayer oynatıcısı ile görsel ve işitsel yayınlarının, internet ortamında, mobil cihazlardan daha kolay takip edilebilmesi adına geliştirdiği “widget”ını, gelişen mobil cihazlar doğrultusunda yenilemekten de geri durmuyor.


iPlayer widget, dikey veya yatay ekranda kullanılbiliyor.

Daha önce de Symbian S60 cihazlar için yeni sürümlere güncellenen iPlayer’ın, Nokia N86 destekli yeni Symbian S60 3.sürüm versiyonunu, BBC’nin buradaki resmi web sitesinden “.wgz” uzantılı olarak indirebilirsiniz.

:: iPlayer’dan memnun musunuz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iPlayer N86 İçin Güncellendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iPlayer N86 İçin Güncellendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iPlayer N86 İçin Güncellendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "