Okunma

IPTV’ye Şimdiden Hazırlanın


14 Ağustos 2009 Cuma 10:38
IPTV’ye Şimdiden Hazırlanın

Türkiye’de de uygulaması yakın olan IPTV‘nin hazırlık dönemi devam ederken, AirTies IPTV alıcısını (set-top box) dünyada pazara sunmakla birlikte Türkiye‘deki modem alıcılarını da bu teknolojiye hazır hale getiriyor.

Air 5450, Air 5050 ve Air 4450 olarak adlandırılan bu ürünler, yüksek kapasiteli işlemci ve hafıza özellikleri sayesinde, hızlı veri transferi gerektiren IPTV uygulamalarında etkin bir performans gösteriyor. Bu sayede ağ trafiğinden kaynaklanan kayıp ve gecikmeler en aza iniyor. 11N teknolojisine sahip olan ürünler, 300Mbps‘e varan hız kapasitesi ile kablosuz iletişimi kesintisiz kılıyor.

Air 5450, Air 5050 ve Air 4450 ürünlerini tercih edenler, IPTV’ye geçişte bu servise uyumlu modem almak zorunda kalmayacak. IPTV servisini hemen kullanabilecekler.

 

Daha önce Air 5450, Air 5050 veya Air 4450 ürünü alan kullanıcılar da IPTV servisinden, AirTies‘ın sezgisel çözümleri ile hazır hale gelecek! AirTies‘ın kullanımda olan modemler üzerinde düzenli olarak yaptığı “otomatik yazılım güncelleme” ile piyasada olan modemler de IPTV‘ye uyumlu hale gelecek.

:: Internet üzerinden TV yayını izlemek ilginizi çekiyor mu?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" IPTV’ye Şimdiden Hazırlanın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere IPTV’ye Şimdiden Hazırlanın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda IPTV’ye Şimdiden Hazırlanın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "