Okunma

IrfanView Güncellendi


18 Haziran 2009 Perşembe 06:06
IrfanView Güncellendi

Adobe Photoshop‘ta yer alan kesip biçme, efekt ekleme, yeniden boyutlandırma gibi birçok işlevi çok daha hızlı ve  sistem dostu bir ortamda sunan IrfanView yeni sürümüyle karşınızda.

Sürükleyerek görsel taşıma, hızlı klasör görünümü, slideshow ve renk derinliği değiştirme gibi özelliklerin de bulunduğu bu ücretsiz resim görüntüleme ve düzenleme programı, JPG‘den GIF ve hatta AVI, WAV gibi medya dosyalarına kadar geniş bir format desteğine sahip.

:: IrfanView 4.25’i ücretsiz indirin.

:: Hangi resim düzenleme programını kullanıyorsunuz?

Bilgi İçin : IrfanView
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" IrfanView Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere IrfanView Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda IrfanView Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "