Okunma

İş Dünyasının Facebook’u


09 Ekim 2009 Cuma 10:00
İş Dünyasının Facebook’u

İnternet iş dünyası içinde çözüm oluyor. XING Sosyal İş Ağı, Facebook benzeri yapısıyla yeni iş bağlantıları için ilginç seçenekler sunuyor. Kullanıcılar CV‘lerini profil tarzıyla oluşturup, farklı şirketlerden yeni insanlarla tanışabiliyor. Ayrıca iş görüşmesine gitmeden önce, profillerini mülakata girecekleri firmalara yolluyorlar. Böylece, firma sahibi gelecekteki çalışanı hakkında bir ön bilgi edinmiş oluyor. Ülkemizde resmi olarak son bir yıldan beri etkin olan sitenin Ülke Yöneticisi Hakan Gönenli‘yle XING hakkında bir röportaj yaptık.

XING, CeBIT 2009‘da açtığı stantla hem kendini tanıtıyor hem de iş arayanlar için sitelerindeki çözümleri gösteriyor. Şu anda dünya çapında 80 bini aşkın üyesi bulunan site Türkiye’deki geleceği hakkında umutlu.

:: İnternetten iş arıyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İş Dünyasının Facebook’u konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İş Dünyasının Facebook’u ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İş Dünyasının Facebook’u ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "