Okunma

İşlemleri Güvenle Durdurun


01 Şubat 2009 Pazar 12:00
İşlemleri Güvenle Durdurun

Ücretsiz bir Windows aracı olan Yawffer, bilgisayarınızda olup biteni tıpkı Windows’un görev yöneticisi gibi görüntülemenizi sağlıyor. Ancak yazılımın esas numarası, çalışan programları, işlemi sonlandırmaksızın duraklatması.

Sonlandırmayın, Dondurun

Böylece bilgisayarınızı hangi programın yavaşlattığını, herhangi bir problem yaşamadan güvenle deneme-yanılma yaparak öğrenebilirsiniz. Dondurduğunuz program, işlemcinin yükünden düşecek ve böylece ağırlığın hangi programdan kaynaklandığını kolayca tespit edebileceksiniz.

:: Yawffer yazılımını ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Yawffer
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İşlemleri Güvenle Durdurun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İşlemleri Güvenle Durdurun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İşlemleri Güvenle Durdurun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "