Okunma

İşTcell Doktorlar Kulübü


06 Kasım 2010 Cumartesi 08:38
İşTcell Doktorlar Kulübü

Aile hekimleri Uzmanlardan Eğitim Videoları, Cepte Vademecum, Tıp Terimleri Sözlüğü, Kongre Takvimi, Güncel Haberler, Hukuki Danışma gibi hayat kolaylaştıran uygulamalara sahip Doktorlar Kulubü WAP Portalı’ndan da ücretsiz olarak yararlanabiliyor (Turkcell Cep Telefonu Üretiyor).

 

Avantajlarla Dolu Bir Kulüp

İşTcell’li aile hekimleri ayrıca ücretsiz 1000 adet toplu mesajlaşma ile aşı hatırlatmadan, gebe takibine, hasta ilişkilerini daha etkin yönetebiliyor, ücretsiz 100 MB aylık cepten internet şifre kartı ile de Turkcell kalitesiyle her an her yerden mobil internetin tadını çıkarıyor, kendilerine özel ücretsiz çağrı merkezindeki özel eğitimli müşteri temsilcilerinden ayrıcalıklı hizmet alabiliyor.

 

İşTcell Doktorlar Kulubüne tüm doktorlar 75700 DR(37) numarasından çağrı merkezini arayarak ücretsiz üye olabiliyor.

 
 

İşTcell Doktorlar Kulubü’nün aile hekimlerine yönelik avantajları bunlarla da sınırlı değil. Aile hekimleri Profesyonel Paket 2500 ile ayda sadece 49 TL’ye Turkcell’lilerle 2500 dakika 5 yakını ve meslekdaşıyla 2500 dakika, diğer operatörler ile de 300 dakika konuşabiliyor.

Profesyonel Paket 5000’i seçenler ise  ayda sadece 79 TL’ye Turkcell’lilerle 5000 dakika, 5 yakını ya da meslekdaşıyla 5000 dakika, diğer operatörlerle de 1000 dakika konuşabiliyor. Üstelik 24 ay minimum 50 TL’lik fatura taahhüdü veren Doktorlar Kulübü üyelerine de VINN hediye!

:: Turkcell’in bu projelerini nasıl değerlendiriyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İşTcell Doktorlar Kulübü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İşTcell Doktorlar Kulübü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İşTcell Doktorlar Kulübü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "