Okunma

İşte Batman’in Oyuncakları


14 Ağustos 2009 Cuma 08:06
İşte Batman’in Oyuncakları

25 Ağustos’ta PlayStation 3 ve Xbox360 için, 15 Eylül’de ise PC için raflarda yer alacak olan Batman Arkham Asylum‘un yeni trailer’ı oldukça ilgi çekici. Geçtiğimiz günlerde demosu yayınlanan ve oyun çevrelerinden büyük övgüler alan yapımın, hemen hemen her hafta yeni bir materyali yayınlanmaya başladı. Rocksteady Studios tarafından geliştirilen oyunun dağıtımcısı Eidos, Batman: Arkham Asylum’u gündemden düşürmeye niyetli değil.

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/10111/t_batmanaa_gadgets.flv#

Yeni trailer’da Kara Şövalye‘nin oyuncaklarına yakından bakıyoruz. Batarang’den patlayıcılara kadar, Batman’in Joker ve arkadaşlarına karşı kullanacağı tüm cihazlar videoda yer buluyor. Eğer yapımın demosunu oynamadıysanız, 2 GB boyutundaki dosyayı şu adresten indirebilirsiniz.

:: Batman: Arkham Asylum’un demosunu beğendiniz mi?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

" İşte Batman’in Oyuncakları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İşte Batman’in Oyuncakları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İşte Batman’in Oyuncakları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "