Okunma

İşte Geleceğin Lamborghini Tasarımı


25 Ekim 2010 Pazartesi 14:30
İşte Geleceğin Lamborghini Tasarımı

Modern tasarımcılar teknoloji sayesinde geleceği yönlendirmek için ellerinden geleniyor yapıyor. Günümüzden 3-4 yıl sonrasının planlarını yapan otomobil firmaları ise bu özel tasarımları değerlendirip yeni araçlar hazırlıyor.(BMW’den Geleceğin Otomobili)

 

#y3/59795bb49b79f622311e647f952d066a.flv#

 

Elektrikl Süper Araç

Spor otomobilleriyle ünlü olan Lamborghini için, hazırlanan bu özel tasarım Minotauro adını taşıyor. Elektrikli olarak tasarlanan Minotauro, bir süper arabanın tüm özelliklerine sahip.

500 beygir gücündeki aracın elektrikli motoru ise yüzde 70 arka tekerlek yüzde 30 ise ön tarafta dağıtılmış. Böylece aracın motordan dolayı yaşayabileceği darlık sorunları tasarım aşamasında çözülmüş.

Andrei Avarvarii adlı tasarımcının imzasını taşıyan Minotauro’un yapabileceklerini videodan izleyebilirsiniz.

:: Böyle bir süper otomobile sahip olmak ister miydiniz? Aracın tasarımı hoşunuza gitti mi?

 


 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “İşte Geleceğin Lamborghini Tasarımı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    önü köpek balığını andırıyor, bu lamborghini olamaz ya, lamborghini yi lamborghini yapan, gallardo ve murchielago, onlarsız bir lamborghini düşünülemez, bu tasarımlara gerek yok :)))

" İşte Geleceğin Lamborghini Tasarımı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İşte Geleceğin Lamborghini Tasarımı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İşte Geleceğin Lamborghini Tasarımı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "