Okunma

İş’te Teknoloji Hamlesi Zamanı!


24 Şubat 2015 Salı 19:00
İş’te Teknoloji Hamlesi Zamanı!

Turkcell’in “İş’te Teknoloji Hamlesi” vizyonu doğrultusunda oluşturduğu, şirketleri ve bölgelerdeki önemli sektörel kişileri bilgilendirme amaçlı Anadolu turu, Kocaeli’nde devam etti.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş‘ın, “Teknoloji ve İnovasyonla Yeni Bir Dünya” adlı konuşmasıyla başlayan etkinlikte, gelişen teknolojiyle beraber iş dünyasının artan ihtiyaçları ve bu ihtiyaçlara Turkcell’in sunduğu çözümler aktarıldı.

Ayrıca Selen Kocabaş, günümüzün olduğu kadar geleceğin de vizyonuna değinmeyi ihmal etmedi.

Konuşmasından sonra mikrofonumuzu Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş‘a uzattık ve Turkcell’in “İş’te Teknoloji Hamlesi’ni” ve şirketlere sunduklarını konuştuk.

İyi seyirler…

:: Teknolojilerin iş sektörüne aktarılması ve artan verim, gelecekte bizlere neler getirecektir?
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İş’te Teknoloji Hamlesi Zamanı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İş’te Teknoloji Hamlesi Zamanı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İş’te Teknoloji Hamlesi Zamanı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "