Okunma

İstediğin Kadar Öde


18 Ağustos 2009 Salı 09:02
İstediğin Kadar Öde

2009-2010 sezonunun ilk futbol oyunu olacak olan Championship Manager 2010‘da ‘istediğin kadar öde’ promosyonu 10 Eylül gece yarısına kadar sürecek. Kullanıcılar bu tarihten itibaren satın aldıkları oyunu doğrudan www.champmanstore.com sitesinden indirebilecekler. Oyun tam fiyatla tüm büyük satıcıların portföyüne girene kadar futbol tutkunlarının tek ödemesi gereken, 2.50 Sterlin işlem ücreti ve ek olarak kendi tercihleri dahilinde 1 Peniden başlayacak ilave bir tutardan ibaret olacak. Konuyla ilgili gelişmeleri www.aralgame.com adresinden takip edebilirsiniz.

 

En son çıkan Championship Manager 2010 oyunu, bugüne dek çıkanlar arasında en gerçekçi olanı.

 

Oyundaki yeni özellikler arasında, 500’ün üzerinde münferit oyuncu animasyonu olan özel yapım 3D oyun motorunu içeren geniş çaplı bir teknoloji, kullanıcılara kendi frikiklerini ve korner atışlarını yapma fırsatı tanıyan bir ‘duran top’ oluşturucusu, dünyanın dört köşesindeki ülkelerdeki yetenekleri bulmaya yönelik keşif ağları ve mükemmel takımı seçmeye veya yeni yıldızları denemeye yardımcı olacak deneme maçları bulunuyor.

Championship Manager 2010 ayrıca, her ay 2009-10 sezonundan gerçek futbolcu verileriyle ve bilgilerle güncellenen CM Season Live dahilinde tamamen yeni bir oyun oynama imkânı da tanıyor. CM Season Live, Avrupa’nın önde gelen 10 ülkesindeki en son istatistikleri, skorları, puan tablolarını, futbolcu transferlerini, oyuncu istatistiklerini, sarı/kırmızı kartları ve önemli sakatlıkları ve çok daha fazlasını içeren, 6 güncelleme için yalnızca 5 Sterline satın alınabilen, sezon boyunca oyuna doğrudan yüklenebilen bir içerik.

Oyunun Türkçe’sini AralGame’den alabilirsiniz.

:: En iyi menajerlik oyunu hangisi?

Bilgi İçin : AralGame
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İstediğin Kadar Öde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İstediğin Kadar Öde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İstediğin Kadar Öde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "