Okunma

IT Satış-Pazarlamada Bayanlar


07 Aralık 2008 Pazar 17:38
IT Satış-Pazarlamada Bayanlar

“Bayanlar genelde teknik bazlı ve sahada efor gerektiren işlere yönelmek istemezler” kavramı gün geçtikçe yerini ” Bayanlar takip ve sorgulama yeteneklerini IT sektörüne de yerleştirdi” kavramına bırakıyor. IT sektörü satış ve pazarlama ihtiyacını karşılayabilmek için bayanların sunum ve proje takibi yeteneklerini sektörün her kademesinde aktif olarak kullanıyor.

Ayrım Yok

Kendilerini bu konuda yetiştirmek isteyen bayanlar da IT sertifikasyon programlarını takip etmekte ve beyler ile her alanda rahatlıkla tüm organizasyonların içerisinde rol alıyorlar. Bayanlar kariyerlerinin başlangıç seviyesinde temel IT eğitimlerini tamamlayarak sürekli karşılaşacakları teknik terimler ve detaylı IT konuları hakkında bilgi sahibi oluyorlar.

 

 

Bayanlar Hızlı İletişim Kurar

Bayanların sunum ve proje takibi konularında etkin olmalarına, daha çabuk iletişime geçmeleri de eklenince kariyerlerinin her bölümünde kolayca yükselmelerini kaçınılmazdır.

:: Konu hakkında merak ettiklerinizi AcademyTech uzmanlarına sormak için tıklayın.

Yazan: Şeyma Yıldız – Genel Müdür Yardımcısı / AcademyTech
Bilgi için:
AcademyTech
Tel: (216) 550 44 22
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" IT Satış-Pazarlamada Bayanlar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere IT Satış-Pazarlamada Bayanlar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda IT Satış-Pazarlamada Bayanlar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "