Okunma

iWork ’09 Tek Tıkla Nette


07 Ocak 2009 Çarşamba 06:42
iWork ’09 Tek Tıkla Nette

Geçtiğimiz hafta ortaya çıkan online iWork söylentileri, Macworld 2009’da doğrulandı. Keynote ’09, Pages ’09 ve Numbers ’09’dan oluşan Apple‘ın ofis paketinin yeni sürümü iWork ’09 ile birlikte, iWork.com da tanıtıldı. Yeni iWork sürümünü 79 dolara satın alanlar, bundan böyle iWork.com adresine Apple ID’leriyle giriş yaparak dokümanlarını yükleyebilecek ve istedikleri kişilerle paylaşabilecek.

Dosyayı görüntüleyenlere iWork, Microsoft Office ya da PDF formatında bir kopya indirme, yorum yapma ve not ekleme imkanları da sunan iWork.com, şimdilik açık beta aşamasında ücretsiz olsa da, zaman içerisinde paralı bir servis haline gelecek.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : iWork.com
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" iWork ’09 Tek Tıkla Nette konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere iWork ’09 Tek Tıkla Nette ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda iWork ’09 Tek Tıkla Nette ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "