Okunma

Jaguar Görünümlü Motor


06 Ağustos 2010 Cuma 08:30
Jaguar Görünümlü Motor

Sıradan sürücülerin bakış açısıyla motorsikletler iki tekerleği olan araçlardır. Ancak bir motor tutkunu için bu basit tanım özgürlüğün ve yaşam tarzının da anahtarı oluyor.

Sırada sürücülerin anlamayacağı bu tutku motorsiklet sahiplerinin araçlarına kendi kişiliklerinden bir parça eklemesiyle devam ediyor.(Asfaltın Gerçek Canavarları: Drag Yarışları)

VİDEO: Yolların yırtıcı hayvanı

 

 

Genelde ufak modifikasyonlar ve aksesuarlarla yapılan bu değişiklikler bazen çok ileri gidebiliyor. İşte tasarım sanatçısı Barend Hemmes’in elinden çıkmış ilginç bir motorsiklet. Jaguar ya da saldıran kedi adıyla bilinen bu aracın yapımı 2008 yılında başlamıştı. (Dünyanın En Pahalı Motosikletleri )

1200cc motor gücündeki bu aracın yapım masrafı ise 567 bin dolar ediyor. İşte yolların yırtıcı hayvanı…

:: Böyle bir motorsiklet kullanmak ister misiniz?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Jaguar Görünümlü Motor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Jaguar Görünümlü Motor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Jaguar Görünümlü Motor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "