Okunma

Joomla! Güncellendi


09 Haziran 2009 Salı 12:31
Joomla! Güncellendi

Bir web sitesi oluşturmak istiyorsunuz ama kodlarla aranız pek iyi değil. Telaşa gerek yok; sizin yerinize karmaşık işlemleri halleden ve hazır bir portal sunan Joomla‘yı kullanabilirsiniz. Eklentiler sayesinde geliştirilmeye açık bir içerik yönetim sistemi olan Joomla’nın yeni sürümünde, bazı hatalar ve güvenlik açıkları giderilmiş durumda.

:: Joomla! 1.5.11’i ücretsiz indirin.

:: Hangi içerik yönetim sistemini kullanıyorsunuz?

Bilgi İçin : Joomla
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Joomla! Güncellendi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    arkadaş ben bu joomlayı nasıl kuracam bligisayarıma kuruyorum ama açmıyor

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Türkçe kurulum paketleri için. Joomla! Türkiye sitesine bakabilirsiniz.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Güne en taze internet ve yazılım haberlerini hazırlayarak başlayan Erhan, arta kalan zamanlarında ise mali müşavirlik ve matematiksel fizik üzerine çalışmalar yapmaktadır.—- diyor ama güncelleme olalı yıl oluyor 😀

" Joomla! Güncellendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Joomla! Güncellendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Joomla! Güncellendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "