Okunma

Julian Assange öldü mü?


29 Kasım 2016 Salı 05:00
Julian Assange öldü mü?

Wikileaks’in kurucusu Jullian Assange öldürülmüş olabilir mi?

Yaklaşık iki aydır hiçbir haber alınamayan ünlü gazetecinin, CIA tarafından öldürülmüş olduğu ve Wikileaks’ın kontrolünün de CIA’ye geçmiş olduğuna dair iddialar internette yayılıyor.

Londra’daki Ekvador elçiliğinde ABD’den saklanan ve elçilik dışına çıkamayan Assange, buradaki imkanlar sayesinde Wikileaks’ı ayakta tutmaya devam ediyordu.

Pizzagate Assange’ın sonu mu oldu?

Ancak ABD Başkanlık seçimi öncesinde, Clinton hakkında şok edici belgeler açıklayacaklarını duyurduktan kısa süre Assange ile bağlantı kesildi. 

Bunun üzerine ise, Ekvador elçiliği, ABD’nin seçimini etkilememek için Assange’ın iletişim hatlarını kesmek zorunda kaldıklarını açıkladılar.

Seçimin geçmiş olmasına rağmen Assange’dan hala ses çıkmıyor olması ise Wikileaks’ın kurucusunun CIA tarafından öldürülmüş olduğu şüphesini doğuruyor.

Wikileaks’ta yayınlanan bazı belgelerde Hillary Clinton’ın Assange’ı drone saldırısı ile öldürmeyi teklif ettiği ancak bunun şaka gibi yorumlanarak geçiştirildiği ortaya çıkmıştı.

Wikileaks, seçimden kısa süre önce Demokrat ABD siyasetçileri arasında pedofili akımı olduğunu iddia eden Pizzagate skandalını duyurmuştu.

İnternette şimdi, bu iddiaların ortaya çıkması üzerine ABD Başkanı’nın Assange’ın öldürülmesi emrini verdiği, Ekvador hükumetini ise “iletişimi kesme” öyküsünü anlatmaya zorladığı iddiaları yükseliyor.

Assange’ın, daha önce çok sık yaptığı gibi elçiliğin balkonuna neden hiç çıkmadığı sorusu da bu iddiaların en can alıcı noktası.

:: Sizce Julian Assange öldürüldü mü?
yazarTolga Deniz

Teknolojiyle iç içe yaşayan, dünyayı birlerin ve sıfırların arkasından gören ama yaşamdan da kopmayan, boş zamanlarında Los Angeles'ın altını üstüne getiren, bir gün yeniden Türkiye'ye dönme hayalini hep taze tutan kendi halinde bir insan.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

11 yorum - “Julian Assange öldü mü?”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Bu adamın bu zamanlarda ölmesi gerekiyor. İşleyiş bunu gerektiriyor. Zaten şartlarını çok fazla zorladı. Her ne olursa olsun bu adam insanların belli noktalarda haklarını savunmak için mücadele etti. Bu adamı hiç bir zaman kötülemeyin.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Bu adam öldüyse efsane savaş başlıyor derim… Gençler bil el atalım da tüm insan ırkı olarak neslimiz tükensin dünya kurtulsun, biz de, diğer canlılarda hadiyin.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Adam ölmedi sağlam yerden bilgi aldım

 4. SDN Okuru dedi ki:

  pizzagatele iyi final yaptı öldüyse. efsane örtbas yapıldı. dünya tarihinin en büyük rezilliği utancıdır pizzagate!!!!

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Kuresel canavarlar suıkast yapmıstır oylekı adamı kabul eden ulke yok pızzagate skandalı buzdagının görünen kısmı cocuk sapkınlıgının boyutu bundan cok ote cok buyuk avrupada 10,000 -20,000 belkı daha fazla cocuk kayıp ALLAH c.c yardımcıları olsun bır omur bunun acısını tasıyacaklar sapıklar serbetce ınsan satmaya devam edecek julıen yanlıs ulkede dogmus durust bırısı sadece dogruyu soyledı dıye yapılıyo bu soykırım varı hareket cahıl cuhela kısmı anlamaz

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Çokta tın… Nasılsa bir gün ölecek ha bugün ha yarın.

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Çokta tın… Nasılsa bir gün ölecek ha bugün ha yarın.

 8. SDN Okuru dedi ki:

  ölmüştür umarım

 9. SDN Okuru dedi ki:

  pedofili hemde akım… hımmm bana birşeyleri çağrıştırdı 🙂 anlayan anladı zaten 🙂

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Ölmemistir umarim

" Julian Assange öldü mü? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Julian Assange öldü mü? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Julian Assange öldü mü? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "