Okunma

Junior Editörler Ne Yazdı?


14 Temmuz 2009 Salı 21:00
Junior Editörler Ne Yazdı?

SDN Forum’da deneyimlerini paylaşan Junior Editörler, birbirinden başarılı ve ilgi çeken yazılarla okurlarımızı bilinçlendirmeye devam ediyor. Bu yazılar içerisinden bazılarını seçtik ve sizlerle paylaşıyoruz.

Neden Windows 7 64 bit?

64 bit nedir ne işe yarar? İnsanlar neden işletim sisteminde 64 biti tercih etmelidirler ve 32 bite göre farkı nedir sorularına cevap bulabileceğiniz makaleyi sivaspor yazdı, okumak için tıklayın.

Reader_s.exe Virüsüne çözüm

Malumunuz internet çıktı çıkalı virüslerden kurtulamıyoruz. Gerek ad-ware,malware,virüs gerekse trojan ve rootkitlerle baş etmeye çalışıyoruz.Bunun içinde çoğumuz bilgisayarımızda mutlaka bir virüs tarayıcı bulunduruyoruz.Ama bazen en güçlü virüs tarayıcılar bile bizi bu tür zararlı içeriklerden koruyamıyor.Bunun bir örneğide reader_s.exe virüsü. sarp159’un makalesi için tıklayın.

BugMeNot ile İstediğine Gir

Bu site sayesinde çoğu gereksiz forumların gereksiz spamlarından ve rant kazanmalarından kurtuluyorsunuz. Siteye girip sitenin adresini yazmanız yeterli. CebraiL STARK’ın yazısı için tıklayınız

Eğer siz de yazınızın ShiftDelete.Net’te yayınlanmasını istiyorsanız, SDN forumlarına üye olup Junior Editörler bölümüne kendi ürettiğiniz haber ve makaleleri yazabilirsiniz.Bu şekilde editörlüğe ilk adımınızı atmış olursunuz. Kim bilir, belki de her gün ShiftDelete.Net’i ziyaret eden on binler, bir gün sizin yazılarınızı okuyor olur.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Junior Editörler Ne Yazdı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Junior Editörler Ne Yazdı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Junior Editörler Ne Yazdı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "