Okunma

JVC Kağıttan Televizyon mu Yapıyor?


06 Ocak 2009 Salı 05:21
JVC Kağıttan Televizyon mu Yapıyor?

Dünyanın en ince HD televizyonlarından biri JVC‘den geliyor. Yeni duyurulan model sadece 7 mm kalınlığında ve ağırlığı yaklaşık 5 kg. Normal kalınlıkları yaklaşık olarak 20 mm‘nin üzerinde olan 32 inç cihazlar, ortalama 15 kg ağırlıktan başlıyor.

Süper ince 1080p televizyon, %50 daha az malzeme kullanırken, LED tabanlı bir optik sistem sayesinde de titremeleri tarihe gömüyor. Ancak JVC’nin şanssızlığına, CES fuarında Samsung da 6,5 mm kalınlıkta bir HDTV tanıtacak. Bakalım hangi firmanın ürünü gerçek pazarda daha başarılı olacak.

:: Ürünle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : JVC
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" JVC Kağıttan Televizyon mu Yapıyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere JVC Kağıttan Televizyon mu Yapıyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda JVC Kağıttan Televizyon mu Yapıyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "