Okunma

Kadir Has’tan Bir İlk


26 Ağustos 2009 Çarşamba 09:59
Kadir Has’tan Bir İlk

Kadir Has Üniversitesi, bir ilke daha imza atarak, Microsoft Dynamics CRM’i ders olarak okutmaya hazırlanıyor. Üniversite Yönetimi Microsoft Dynamics CRM’i seçmeli ders olarak Mühendislik Fakültesi‘nin müfredatına almak üzere Yüksek Öğretim Kurumu’na (YÖK) başvurdu.

Üniversitenin bu adımı, crmAcademy ve Kadir Has Üniversitesi işbirliğiyle gerçekleşen ve Meslek Yüksekokulu öğrencilerini hedefleyen “Microsoft Dynamics CRM ile Müşteri Ilişkileri Yönetimi” pilot sınıf uygulamasının başarıyla tamamlanması ardından açıklandı.

 

crmAcademy’den eğitim alan öğretim görevlileri, Selimpaşa Kampusü’ndeki Kadir Has Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu’nda öğrencilere uygulamalı eğitim verecekler.

 

1 Temmuz 2009 tarihinde Kadir Has Üniversitesi Selimpaşa Kampüsü’nde pilot sınıfı uygulaması olarak başlayan ve yaklaşık 5 hafta süren “Microsoft Dynamics CRM ile Müşteri İlişkileri Yönetimi” programı kapsamında öğretim görevlileri crmAcademy kurucusu Engin Alan tarafından 30 saat eğitim verildi. Programın tamamlanması ardından Üniversitede Microsoft ve crmAkademi katılımıyla yapılan törende pilot sınıfı tamamlayan öğretim görevlileri eğitim sertifikalarını aldılar.

Kadir Has Üniversitesi tarafından yapılan başvuru sonuçlandığı takdirde, “Microsoft Dynamics CRM ile Müşteri İlişkileri Yönetimi”, 2009-2010 eğitim döneminde Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampusü’ndeki Mühendislik Fakültesi’nde seçmeli ders olarak devam edecek.

:: Böyle bir müfredata sahip olmak ister miydiniz?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kadir Has’tan Bir İlk konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kadir Has’tan Bir İlk ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kadir Has’tan Bir İlk ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "