Okunma

Karayipler’de Diktatörlük Deneyimi


02 Haziran 2009 Salı 13:28
Karayipler’de Diktatörlük Deneyimi

2001 yılında tanıştığımız Tropico serisinin üçüncü oyunu Eylül 2009’da raflarda olacak. Özellikle müzikleriyle beğenilmiş olan Tropico’nun son ayağında da tropikal bir adanın diktatörü rolünde olacağız. Dünya devletleriyle olan ilişkileri iyi tutmaya çalışırken, ülke içindeki otoritemizi de sağlamlaştırmak yapımda başarılı olmak için en önemli iki unsur.


Bir tür kent yönetme oyunu olan Tropico, oldukça eğlenceli enstantanelere sahip.

Oyundaki her bireyin özel bir hayatı, politik görüşü ve bir inancı olduğu için herkesi memnun etmek kolay olmayacaksa da, yapımı zevkli kılan, tüm bu ayrıntıları puro eşliğinde keşfetmek çok keyifli olacağa benzer.

:: Tropico serisiyle aranız nasıl?

Yazan: Murat Karabulut
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Karayipler’de Diktatörlük Deneyimi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Karayipler’de Diktatörlük Deneyimi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Karayipler’de Diktatörlük Deneyimi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "